Každá nevěsta chce během svého dne vypadat neodolatelně, působit jako princezna a mít ty nejdokonalejší šaty. A tady většinou nastává první zádrhel. Kde je sehnat, když modely z půjčoven vypadají příliš tuctově, v českých e-shopech nemají zrovna povedené kousky a na objednání ze zahraničních obchodů si netroufáte? Pak přichází na řadu oslovení zkušené švadleny.

Spousta nevěst o šatech na míru ani nepřemýšlí. Zavrhnou tuto možnost jako příliš drahou a nedosažitelnou, aniž by si začaly zjišťovat, jak to vlastně ve skutečnosti je. Kdyby se poptaly, možná by objevily, že za půjčovné nakonec daly velmi podobnou částku.

Vysoké ceny se vůbec nebojte

Cena se samozřejmě odvíjí od vašich požadavků a použité látky. Nebojte se k nám přijít a nastínit nám vaše představy, dokážeme předběžně stanovit cenu. Pokud vám nebude vyhovovat, zkusíme vymyslet levnější řešení a nějak šaty doladit, aby vyhovovaly cenově i vzhledově. A kdyby přesto ne? Třeba si u nás vyberete nějaké šaty k vypůjčení.

Šaty dokonale padnou

Půjčené svatební šaty lze sice poupravit, ale pokud vám nesednou, nikdy je nepůjde opravit tak, aby vaší postavě dokonale lichotily. Při šití na míru je tohle samozřejmostí. Pokud tedy víte o nějakém nedostatku na vašem těle, je možné střih přizpůsobit tak, aby jej schoval.

Vyberete si svůj motiv

Líbila by se vám svatba ve stylu hippies? Chcete šaty v barvě champagne? Při šití na míru to není žádný problém. Dokážeme vytvořit téměř vše, co si vymyslíte, od něžných krajkových modelů přes vyšívané korzety až po nabírané tylové sukně. Důležité je přesně popsat svou představu. Klidně si přineste fotografii, ta vydá za tisíc slov. A přijďte s dostatečným předstihem. Na vytvoření šatů potřebujeme dva měsíce a musíte počítat ještě s časem na výběr ostatních doplňků.

Neváhejte a zastavte se k nám. Zajistíme vám svatební šaty snů, ať už nakonec zvolíte variantu z půjčovny, nebo šití na míru.