Kolekce svatebních šatů

I když jsme si vědomi, že existuje mnoho způsobů jak si zakoupit / půjčit svatební šaty včetně neautorizovaných provozoven, zásilkových služeb či on-line katalogů věříme, že si vyberete moudře, který zdroj zvolíte. Vidina na první pohled lákavější ceny může být vykoupena mnoha nečekanými spojitostmi, kterým raději předcházíme. Volbu však necháváme plně ve Vašich rukou.

 

Svatební šaty ze sítě EvaMária jsou nejlepší volbou při vstupu do manželského života.

Kompletní kolekci šití šatů na míru si můžete prohlédnout zde.

Služby

Svatební šaty ze svatebního salónu Brigit ve spolupráci se sítí EvaMária jsou zaručeným úspěchem každé nevěsty. Zazářit vám pomohou vysokokvalitní materiály, postavu zdokonalující střihy, vkusné zdobení na sukni, dekoltu či na celém modelu.
Šaty zároveň vytváří budoucím paním pocit pohodlí a volnosti při pohybu. V těchto exkluzivních kolekcích se snoubí jednoduchost s elegancí, na druhé straně zase honosnost spojená s vkusem. Naše svatební šaty splní očekávání širokého okruhu dám, které hledají něco romantické, elegantní, klasické, moderní ale i odvážné či extravagantní. Svatební šaty ze sítě EvaMária jsou nejlepší volbou při vstupu do manželského života.

Šaty

Přímo u nás na ve Vršovicích si můžete prohlédnout a vyzkoušet nejen společenské ale i svatební šaty. Které si můžete nechat ušít na míru za cenu půjčení šatů.

Šití šatů na míru

Výjimečné představy klientek je možné ušít na míru po vzájemné konzultaci výběru látky a střihu šatů. Dodací lhůta je 2 měsíce, proto je lepší vybírat model s předstihem, abyste měly dostatek času na výběr ostatních doplňků jako je účes, makeup, doplňky do vlasků, šály, bižuterie a další svatební doplňky.

Šaty i pro další hosty

Kromě svatebních šatů půjčujeme i šaty pro družičky. Samozřejmě je možné i pro družičky ušít šaty na míru. Nabízíme i půjčení a šití šatů pro malé družičky a samozřejmě šití obleků pro ženichy, maturanty či dětských obleků.

 

 

Historie značky Hadassa

Svatební šaty Hadassa jsou něco víc, než jen šaty. Návrháři nechávají kus svého srdca a duše v každém modelu a jako výsledek nevěsta dostane ztělesnění krásy, elegance a individuality šatů. Svatební šaty Hadassa jsou uměleckým dílem vytvořeným z francouzského guipure, ručně vybíraných výšivek s korálky, perel nebo kříšťálů. Krajka a dekorace použitá pro tvorbu některých sbírek jsou z vlastní produkce. Svatební šaty Hadassa mají originální stříhy a bohatý vzhled, který patří k slavnostním chvílím. Vytvoří z obyčejné ženy princeznu nebeské krásy.

Historie značky Aneette Moretti

V jižní Itálii – ve Florencii se v běžné itálské rodině narodila malá Annette. Od dětství vynikala talentem, po základních studiích odchází do Milána, kde sbírá vědomosti a zkušenosti na “Istituto Marangoni”, podobně jako množí světově uznávaní módní návrháři před ní (např. Domenico Dolce). Po 20-ti leté práci se světoznámými značkami Annette představuje svojí vlastní kolekci svatebních šatů, která podtrhuje ženskou krásu a objevíte v ní i prvky slunečné Florencie. V roce 2016 přichází k nevěstám na celém světě s tímto unikátním uměleckýnm dílem.