Šití svatebních šatů

Šaty na míru podle vašich představ již od 7.900 Kč

Koupit svatební šaty? Nebo si je půjčit? Abychom vám rozhodování ulehčili, přinášíme pár důvodů proč svatební šaty koupit.

 1. Ušetříte svůj čas
  Zakoupené šaty si můžete kdykoli vyzkoušet z pohodlí domova. Nemusíte chodit do salónu vybírat, objednávat, vyzvedávat, potom zase po svatbě rychle šaty vracet do salónu, atd. Ušetřite množství času, který můžete věnovat jiným svatebním přípravám, nebo příjemnějším událostem.
 2. Snížíte procento obav
  Při pronájmu si šaty vyzkoušíte, objednáte, ale do datumu vaší svatby jich může mít na sobě několik dalších nevěst a i když se o šaty většina salónů stará příkladně, lehce se může stát, že vaše objednané šaty se poškodí, zažloutnou, nebo budou dokonce úplně nepoužitelné a vy si na poslední chvíli budete muset vybírat jiné.
 3. Možnosti výběru jsou neomezené
  Při koupi šatů se vůbec nemusíte omezovat aktuální nabídkou svatebních salónů ve vašem městě. Stejně nejste omezováni žádnými tabulkovými velikostmi. Najvíc vám totiž padnou šaty, které si dáte ušít na míru a tuto možnost při pronájmu nedostanete. Řekněme si na rovinu, že nemáme každá postavu modelky, a právě proto je šití šatů na míru skvělou volbou.
 4. Zábava v plném proudu
  Při zakoupených šatech si můžete svatební zábavu užívat skutečně naplno a bez přehnaného kontrolování půjčených šatů, které byste si ve víru tance mohli poškodit. Vždyť proč se ve svůj velký den omezovat stresem ze sumy, kterou vám vyčíslí při náhradě způsobených škod?
 5. Focení? Odložíme
  Proč byste si čas svého svatebního dne měli zkracovat focením? Případně co když má váš oblíbený fotograf v den vaší svatby už objednávku? Nic se neděje, dohodněte se s ním na focení přes týden. Také můžete zvolit nevšední focení, například ve vodě, apod. O tom byste si však v půjčených šatech mohli nechat jednom zdát.
 6. Cena často rozhoduje
  Cena pronájmu a koupi svatebních šatů bývá v současnosti ku podivu téměř stejná. Zakoupené svatební šaty však mají v ceně ještě několik bonusů. Můžete si je nechat na památku, nebo je opětovně prodat, nebo ponechat kreativitě svých dětí. Při všech těchto skvělých výhodách vám cena za luxusní svatební šaty musí nakonec připadat až směšná.

Povídejte se na video svatební kolekce od Hadassy

U nás můžete mít ušité šaty na míru a to:

Svatební šaty

Více svatebních šatů si můžete prohlédnout na webu EvaMária.

Společenské šaty

Více společenských šatů si můžete prohlédnout na webu EvaMária.

Pánské obleky

Více obleků si můžete prohlédnout na webu EvaMária.