Novinky /

Nejvyšší čas vybrat si svatební šaty

Období Vánoc patří k těm nejkrásnějším a nejromantičtějším chvílím z celého roku. Není tak divu, že nejedna slečna či žena se u rozzářeného stromečku dočká překvapení v podobě zásnubního prstýnku. Pokud i vás čeká v letošním roce svatba, je načase začít přemýšlet o tom nejdůležitějším – svatebních šatech. Jak by měly vypadat?

Novinky /

Naše studio na svatebním veletrhu v Praze

12. a 13. ledna se konal v Praze v hotelu Clarion svatební veletrh, kde jsme představili kompletní kolekce Limerence od Hadassy a Sogno Dolce od Annette Moretti.

V našem svatebním salónu si můžete šaty z nabídky sítě Evamária šaty nejen objednat ale také vidět na živo a vyzkoušet.

Novinky /

Svatební šaty na míru nejsou cenově nedosažitelné

Každá nevěsta chce během svého dne vypadat neodolatelně, působit jako princezna a mít ty nejdokonalejší šaty. A tady většinou nastává první zádrhel. Kde je sehnat, když modely z půjčoven vypadají příliš tuctově, v českých e-shopech nemají zrovna povedené kousky a na objednání ze zahraničních obchodů si netroufáte? Pak přichází na řadu oslovení zkušené švadleny.

Novinky /

Salon Brigit boutique na Svatebním Expu 2016

brigit

Setkejte se s námi na Svatebním Expu 2016 a přijďte si zamluvit svůj termín na zkoušku šatů z nové kolekce přímo v našem butiku, nebo se inspirovat aktuálními módními trendy, osahat si kvalitní materiály a poradit se se vším, co Vás okolo svatby zajímá. Na setkání s Vámi se těší Vaše Bára