Brigit Boutique & svatební šaty

I když jsme si vědomi, že existuje mnoho způsobů jak si zakoupit / půjčit svatební šaty včetně neautorizovaných provozoven, zásilkových služeb či on-line katalogů věříme, že si vyberete moudře, který zdroj zvolíte. Vidina na první pohled lákavější ceny může být vykoupena mnoha nečekanými spojitostmi, kterým raději předcházíme. Volbu však necháváme plně ve Vašich rukou…

Služby

Brigit, není pouze synonymum pro svatební šaty Jasmine, především se jedná o místo, které dokáže splnit i to nejnáročnější přání. Čerpáme tak z  dlouholetých zkušeností a spoluprací s těmi nejlepšími. Je toho tolik co bychom Vám chtěli předat!

Šaty

Přímo u nás na ve Vršovicích si můžete prohlédnout a vyzkoušet nejen společenské ale i svatební šaty. Které si můžete zapůjčit či zakoupit. Možností je i nechat si u nás ušít šaty na míru.

Šití šatů na míru

Vyjímečnost představ klientek je možné ušít na míru po vzájemné konzultaci výběru látky a střihu šatů. Dodací lhůta je 2 měsíce, proto je lepší vybírat model s předstihem, abyste měly dostatek času na výběr ostatních doplňků jako je účes, makeup, doplňky do vlasků, šály, bižuterie a další svatební doplňky.

Ke svatebním šatům navíc

K půjčení svatebních šatů od nás navíc dosanete: Spodničku pod svatební šaty, Půjčení jednoho doplňku (závoj/štola/bolerko), zkoušky před svatbou zdarma, úprava šatů zdarma, 20% slevu na půjčení společenských šatů.

Výměna šatů

Vybraný model svatebních šatů je možné vyměnit za jakýkoli jiný, pokud bude na požadovaný termín k dispozici. Při výměně za dražší šaty bude půjčovne navýšeno dle ceny dražšího modelu. Šaty lze jednou bezplatně vyměnit do 2 měsíců před Vašim termínem svatby. Pozdější výměna je možná za poplatek 1000 Kč. V případě těhotenství je výměna šatů zdarma kdykoliv.

Šaty i pro další hosty

Kromě svatebních šatů půjčujeme i šaty pro družičky. Samozřejmě je možné i pro družičky ušít šaty na míru. Nabízíme i půjčení a šití šatů pro malé družičky.

Mnohé další

Jen neradi bychom ztráceli Váš drahocený čas, shrneme další služby, které bychom Vám mohli poskytnout jsou jimi zejména: doprava, prsteny, tiskoviny, foto a video, květiny a když nad tím tak přemýšlíme, tak cokoliv co Vás jen napadne...

 

Závazek

Jasmine, jsem si vybrala z jednoho poměrně prostého důvodu. Jedná se o jedinou firmu, která nabízí nejširší škálu možností. Váš nejlepší den života je pro mne osobním závazkem, který jsem ochotna zcela dodržet a vyjít Vám vstříc v jakémkoliv ohledu a aspektu se kterým se na mne obrátíte (nemusí se jednat nutně pouze o šaty). Vaše nejlepší přítelkyně a průvodkyně svatbou Martina.